درباره ما

“ما بهترین سرویس را برای همه مشتریانمان تدارک می بینیم”

گروه هلدینگ دمارک متعهد شده است که محصولات هوشمندانه ای برای صنعت بسته بندی پلاستیک تولید نماید. ماشین آلاتی که در بسته بندی صنایع آشامیدنی، دارویی، مواد مصرفی و قطعات اتومبیل کاربرد دارند.

 دمارک در سال ۲۰۰۷ و در مساحتی بالغ بر ۲۴۰/۰۰۰ متر مربع و سرمایه گذاری بیش از ۱۲۰میلیون دلار افتتاح گردید و هم اکنون  ۷۵۰ نفر در این مجموعه مشغول بکار هستند.

 دمارک شرکتی است که فن آوری های مدرن را با طراحی های مدرن و فن آورانه ترکیب مینماید.

مهندس: ۸۰ نفر

با گرد آوری نکات و مطالب اساسی و پایه در مورد ماشین های بسته بندی پریفرم و صنعت قالب ، واحد طراحی ماشین آلات و قالب های دمارک واحدی بسیار مناسب برای تولید محصولاتی با بهره وری بالا و بازده عالی برای بدست آوردن کارایی متناسب با سرمایه گذاری مشتریان می باشد.همزمان تیم مهندسی قدرتمند دمارک اطمینان می دهد که محصولات ما با تکنولوژی پیشرفته و کیفیت قابل اعتماد می تواند شهرت خوب را برای مشتریانمان به ارمغان می آورد .

سابقه شرکت: بیش از ۲۰ سال

از زمان تاسیس، دمارک به صورت تخصصی در زمینه بسته بندی PET و اساسا” تولید پریفرم و راه اندازی خطوط تولید بطری برای مشتریان فعالیت می نماید. از طراحی پریفرم گرفته تا تولید بطری .با بیش از بیست سال تجربه اختصاصی در زمینه PET، دمارک محصولات و سرویس های خود را که شامل سیستم های پیشرفته تزریق پریفرم ، قالب های پریفرم با تکنولوژی (Non-Cutting Needle valve hot runner) و سیستم تمام اتوماتیک بادکنهای پریفرم می باشند را ارائه  می نماید.

مهندس خدمات: ۳۰

در حال حاظر دمارک از تیم قدرتمند مهندسی با توانایی و اطلاعات بالا و بروز برخوردار می باشد.حدود ۳۰ مهندس با تخصص در زمینه طراحی ماشین و قالب، ۵۰ متخصص طراحی عمومی و ۱۶۰ تکنسین متخصص در زمینه ساخت ماشین و قالب هم اکنون در دمارک استخدام میباشند که همگی تجربه ی بیش از ۱۰ سال فعالیت در این شرکت  را درسابقه خود دارند.

دارایی های ثابت: ۱۲۰ میلیون دلار

با فضای کاری حدود ۲۴۰/۰۰۰ متر مربع و دارایی های ثابت حدود ۱۲۰میلیون دلار، گروه هلدینگ دمارک یکی از بزرگترین تامین کننده هایی است که راه حل کامل برای تولید پریفرم را ارائه می نماید.همچنین دمارک شرکتی با تکنولوژی مدرن که نه تنها توانایی طراحی و ساخت را دارد بلکه از واحد فروش و بازاریابی بسیار قابلی نیز برخوردار می باشد.

مشتریان اصلی

خدمات مشتری

جوایز و افتخارات

افتخارات و تاریخچه

۲۰۱۲

  • China injection and bottle blowing mold key enterprises
  • China’s top ten enterprises Liquid
  • National Torch Plan industrialization demonstration project

۲۰۰۹

  • Ningbo Vocational and Technical College training base outside the school
  • Made in China certification network provider

۲۰۱۶

  • China injection and bottle blowing mold key enterprises

۲۰۱۱

  • Zhejiang provincial high-tech enterprises
  • National key new product certificate